Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Środki higieny w Life-plus

Sklep ortopedyczno-medyczny

:: lekarzblog ::

Środki higieny w Life-plus

Środki higieny w Life-plus

Drogeria nie jest wcale jedynym punktem, gdzie można kupić produkty do higieny. Jeśli chce się mieć pewność, że kupiło się coś, co prezentuje sobą najwyższą jakość, można wykorzystać propozycje salonu medycznego Life-Plus, w którym można znaleźć towary nie tylko wysokiej jakości i niezagrażające skórze, ale też w atrakcyjnych cenach.

Przykładem mogą być chusteczki nawilżane koloidalnym srebrem, które kosztują 16 zł. pas brzuszny Charakteryzuje je działanie antybakteryjne, antygrzybiczne i przeciwwirusowe. Świetnie oddziałują na wyeliminowanie dużego pocenia się oraz minimalizują jej przetłuszczanie. Fantastycznie sprawdzą się nawet u osób z alergią czy ze skórą atopową.

Kolejny przykład to krem myjący.Świetnie sprawdza się do oczyszczania delikatnej skóry szczególnie u osób starszych. Stanowi on bardzo pewny środek, który nie zawiera mydła, więc z dużą delikatnością troszczy się o skórę – szczególnie wtedy, gdy częściej występuje nietrzymanie moczu i koniecznie trzeba się częściej podmywać.

Warto zwrócić uwagę na kremy pielęgnacyjne, np. Tena Skin Cream. cewnik Posiada on on substancje nawilżające i witaminy. Działa tak skóra powraca do naturalnego stanu nawilżenia, co szczególnie jest sprawdzi się w przypadku starszych osób.

Wkładki to dla kobiet nieodzowne wyposażenie w zasadzie każdego dnia. Szczególnie, jeśli kobiety zmagają się z nietrzymaniem moczu. Tena Lady Normal to wkładki dla kobiet, charakteryzujące się chłonnością i przypasowują się do formy ciała. Dzięki samoprzylepnemu fragmentowi można je bez przeszkód przykleić w odpowiednim miejscu na odzieży.

Warto odwoływać się z takich pomocy, które cechują wysoką jakością, żeby właściwie zabezpieczyć swoje ciało i dać mu ulgę w przypadku chorób.


Głosuj (0)
lekarzblog 14:19:58 3/10/2017 [Powrót] Komentuj